e-Ochrona zdrowia i pomoc społeczna

Nowa strona internetowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej 2013-03-07


Strona www.ptchn.pl to nowoczesna witryna Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, która skierowana jest zwłaszcza do środowiska zainteresowanego tematyką leczenia schorzeń naczyń. Zawiera ona kompilację najważniejszych informacji, w tym wytyczne terapeutyczne, aktualności, materiały audio i video oraz terminarz spotkań i kongresów środowiska naczyniowego. Zastosowana intuicyjna nawigacja pozwala na szybki dostęp do wszystkich zasobów nowej strony PTChN.

Towarzystwo poinformowało również o VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2013 r. w Zakopanem. Będzie to przegląd najważniejszych wydarzeń z zakresu chirurgii naczyniowej jakie miały miejsce w ostatnim roku w kraju i na świecie.

Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej działa od 2000 r. i zrzesza chirurgów naczyniowych oraz lekarzy innych specjalności, których zainteresowania lub działalność są związane z chirurgią naczyniową. Towarzystwo ma na celu działanie na rzecz rozwoju chirurgii naczyniowej i rozpowszechnianie wiedzy związanej z tą dziedziną.

(Źródło: rynekzdrowia)